..............................a jiných materiálů
opajka.blog.cz

Sovy

8. ledna 2014 v 17:29

Vážené kolegyně a návštěvnice mých stránek,
dovolte pár slov.

Předně děkuji za slova chvály, která, co si budeme povídat, vždy potěší. Na druhé straně musím trochu uvést na pravou míru větu "Vaše nápady jsou moc pěkné ………". Nejedná se vždy o mé nápady. Někdy inspiraci, jako celá řada z Vás, čerpám na netu. Mám možná jen tu drobnou výhodu, že pokud návod chybí, dokážu si jej vzhledem k dlouholeté praxi (hooodně dlouhé…) a určité zatvrzelosti (já na to musím přijít…..) vyrobit, nebo na postup přijít. Jindy třeba stačí dívat se kolem sebe, inspiraci najdete i ve všedních drobnostech.
Není cílem těchto stránek předvádět moji ,,šikovnost", tak ješitná nejsem, mají sloužit hlavně jako námět pro všechny tvořivé lidičky, zvlášť pro ty z Vás, které pracují s dětmi. Dobře vím, jak těžké je v posledních letech zaujmout zvláště ty starší ,,dorostence" při výtvarných či pracovních aktivitách.
Návod není vždy možné přidat vzhledem k autorským právům (např. z knihy, časopisu apod.). Udělat ho je hlavně časově náročné, už jen proto, že musím celou věc znovu vyrobit, nafotit, fotky upravit atd…..
Protože ale vím, jak jsem byla mnohdy vděčná za každou radu či pomoc (o co je to dnes díky googlu jednodušší…!), návod na sovičky jsem Vám na četná přání vyrobila. Najdete ho v galerii Tvoření s dětmi - návody.

Tak ať se Vám i nadále daří, ne jenom sovičky, ale vše na co sáhnete po celý rok!
Irena
 


Komentáře

1 ©R-D| °Mary | Web | 8. ledna 2014 v 17:41 | Reagovat

Tie sovy sú úžasné :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.