..............................a jiných materiálů
opajka.blog.cz

Leden 2013

Karneval

29. ledna 2013 v 9:32

V únoru pořádáme každoročně dětský karneval. V loňském roce měla v tombole velký úspěch přání zdobená quillingem. Tak jsem jich letos také pár připravila (galerie - quilling). No a protože jsme si pořídily s kolegyní nové raznice musela jsem je hned vyzkoušet. Stačí jen kousek barevné čtvrtky a originální přání je hotové. Škoda, že se už se dnes moc ,,nenosí". Ale děti je mají rády, neustále je vyrábí pro maminky. Tak snad se jim trefím do noty........
Kolegyně udělala ještě šperky z fima.

Dárky k zápisu

29. ledna 2013 v 9:21

Každoročně vyrábíme drobné dárky pro naše budoucí prvňáčky k zápisu. Letos to byly myšky z koleček a korálků. Ze zbytků barevných papíru jsme ještě udělali kalendáře a záložky do knih.


Další využití

11. ledna 2013 v 21:33
Do Galerie - Tvoření s dětmi jsem přidala na četná přání návody na hvězdu z proužků a origami věneček. Přidávám ještě kytku z mého oblíbeného materiálu (staré knihy) zdobenou quillingovou kytičkou. Využít můžeme třeba při balení dárků místo okoukaných kupovaných papírových mašlí. Lze vyrobit samozřejmě z papírů různých barev. Další inspiraci je koule (kusudama).