..............................a jiných materiálů
opajka.blog.cz

Září 2011

Prodloužené léto

22. září 2011 v 18:46
Ať se nám to líbí nebo ne, léto končí. Na zahradě vše odkvétá, truhlíky jsou vysypané na kompostě, letničky tam skončí také, úroda je sklizená. Teď jen budu hrabat listí a připravovat zahradu na zimu. Tyhle podzimní práce fakt nemám ráda. Ještě, že za okny to krásně kvete ať je venku léto nebo zima.


Nejen na cvičení

22. září 2011 v 18:08 Návody
Většina z nás zná overballový míč na cvičení. Lze ho ale využít i na pletení misky. Dno je klasické vyplétané, potom jen nasadíte na míč a pletete opletkem dvěma. Předností tohoto míče je, že neklouže, proto není třeba vznikající výrobek přivazovat.Léto končí

11. září 2011 v 20:32
Letošní, dost podivné, léto pomalu končí. Podle někoho je podzim krásný, já ho ráda nemám. Nic dobrého nás na jeho konci nečeká. Dlouhá, studená, otravná zima. A potom jaro a léto na které se zase budeme moc těšit. Hlavně ale doufat, že bude o mnoho lepší než to právě končící. Jedno ale musím uznat - barvy podzimu jsou moc pěkné.

Šedo - bílá kombinace

11. září 2011 v 20:22
Nová krabice do koupelny, nedařilo se mi vybrat barvu, tak snad už je to ta správná.Opletek dvěma lemuje moje oblíbené borovicoví jehličí.